banner

7. Bodrum Türk Filmleri Haftası’nda ödüller sahiplerini buldu

7. Bodrum Türk Filmleri Haftası'nda ödüller sahiplerini buldu

HT Magazin’in haberine göre, Bodrum Trafo’da gerçekleşen törende SİSAY Emek Ödülleri’ne Eşref Kolçak, Atilla Olgaç, Deniz Gökçer ve Tarık Ünlüoğlu bedel görüldü.

BODRUM’DA ÖDÜL GECESİ 

Bodrum Türk Filmleri Haftası’nın ödül töreni Bodrum Trafo’da gerçekleştirildi. Gecede Osman Imtihan, Eşref Kolçak ve Türkan Şoray gibi ustalar ödüllendirildi.

Sinema Salonu Yatırımcıları Derneği (SİSAY) ve Magazin Gazetecileri Derneği (MGD) kadar düzenlenen 7. Bodrum Türk Filmleri Haftası’nda ödüller Bodrum Trafo’da gerçekleşen ihtişamlı bir ödül töreni ile ibraz edildi. Hakan Alim’in sunduğu gecede sinema dünyası- nın ünlü isimlerinin yanı sıra Türkiye’nin Oscar adayı ‘Hale’ filminin oyuncuları ve ekibi de hazır bulundu.

TÖRENDE ŞEHVETLI ANLAR

Törende SİSAY Emek Ödülleri, Attilla Olgaç, Deniz Gökçer, Tarık Ünlüoğlu ve Eşref Kolçak’a ibraz edildi. SİSAY Büyük Övünç Ödülü Osman Imtihan’a verilirken, SİSAY Yaşam Boyu Övünç Ödülü ise Türkan Şoray’a gitti. Geceye katılamayan Şoray’ın ödülünü yapımcı Şükrü Avşar aldı. ‘Hale’ filminin hakiki kahramanı 94 yaşındaki Astsubay Süleyman Dilbirliği’nin filmin oyuncularından Taner Birsel’e SİSAY Başarı Ödülü’nü vermesi duygusal anlar yaşanmasına niçin oldu.

7. Bodrum Türk Filmleri Haftası eşref kolçak

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir