banner

Bakan’ın oğlundan Erdoğan’a ‘3 çocuk’ çıkışı!

Bakan’ın oğlundan Erdoğan’a ‘3 çocuk’ çıkışı!
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Çevre Bakanı Özhaseki’nin oğlu Enes arasında “üç çocuk” diyalogu yaşandı. Erdoğan, esprili bir şekilde Enes Özhaseki’ye, “Niye çıkmadın telefonuma?” diye sordu. Enes Özhaseki’nin “3 çocuk yaptık, telefona bakacak halimiz kalmadı” sözleri ise herkesi güldürdü.

Kayseri’de, 1. Komando Tugayı’nda önceki gün iftara katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, daha sonra beraberindekilerle birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin bağına gitti. Buradaki karşılama esnasında Erdoğan ile Bakan Özhaseki’nin oğlu Enes aralarında acayip bir diyalog yaşandı.

Makam aracından inen Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Bakan Özhaseki oğlu Enes’i göze çarpan ederek, “Telefonunuza çıkmayan delikanlı bu efendim” dedi. Bunun üstüne Cumhurbaşkanı Erdoğan, esprili bir şekilde Enes Özhaseki’ye, “Niye çıkmadın telefonuma?” diye sordu.

Enes Özhaseki de bu soruya, “Vallahi, reisim dediğinizi dinledik 3 çocuk yaptık, telefona bakacak halimiz kalmadı” yanıtını verince hem Cumhurbaşkanı keza de çevredekiler uzun zaman kahkaha attı.

Bu sırada Bakan Özhaseki’nin, “Bizim ekip daima burada” demesi de uyarı çekti.

Kayseri’de 1. Komando Tugayı’ndaki iftara katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Genel Kurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, İçişleri Bakanı Süleyman Asilzade ve bazı meslek adamları ile birlikte sahuru da Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin bağında yaptı. Özhaseki, misafirlerine sahurda Kayseri mantısı ikram etti

İşte o anlar:

 

DHA

Son güncelleme: 20:0010.06.2017

Haber Etiketleri:
· · · · ·
Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir