banner

Çiftlikte vahşet! Karısının gözü önünde domuz bağıyla öldürdüler!

Çiftlikte vahşet! Karısının gözü önünde domuz bağıyla öldürdüler!

Durum, dün akşam saatlerinde Silivri’ye bağlı Bekirli Mahallesi’nde (köyü) meydana geldi. sözde Sabri Mutluer(57) eşi Naime Mutluer(57) ile birlikte köyde çiftçilik ve hayvancılık ile uğraşıyordu. Çocukları hiç olmayan Mutluer çifti benzer çevredeki kedilere ve köpeklerle ilgilenerek vakit geçiriyordu. Takriben birkaç ay önce yanlarına Pakistan olduğu söylenilen 2 birey çalışmaya geldi. Şahıslar, Mutluer çiftine para karşılığı işlerinde tezgâhtar oluyor çiftlik içerisinde bulunan bir müştemilatta konaklıyordu.

Cinayetin işlendiği akşam ise, Sabri Mutluer’e hayvancılıktan kazandığı bir miktar para gelmişti. Parayı gören tanıdık olmayan uyruklu şahıslar, ilk önce Sabri Mutluer’i kaldıkları daire içerisinde öldürüp karısının ise ellerini ayaklarını bağlayıp yine Mutluer’e ait olduğu söylenilen vasıta ile kayıplara karıştılar.

Mutluer’e ulaşılmadığı bilgisinin ilk kendisine geldiğini söyleyen köy esnaflarından Vedat Bandar, “ Öldürülenleri daha önce gördüm çalışanlardı. Tanıdık Olmayan uyruklulardı. Biz haber alınmadığını öğrenince merak ettik geldik. Kadının ellerine ip bağlanmıştı” dedi.

Öte yandan emniyet ve jandarma ekipleri baştan cinayeti işlediği ileri sürülen 2 şüpheliyi arıyor.

Haber Etiketleri:
· · · · · · · · ·
Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir