banner

Dilan Çiçek Deniz kimdiri kaç yaşında? Çukur Sena kimdir?

Dilan Çiçek Deniz kimdiri kaç yaşında? Çukur Sena kimdir?

Show TV’nin iddialı dizisi Çukur başladı. Çukur dizisinin oyuncu kadrosunda Dilan Çiçek Deniz yer alıyor. Dilan Çiçek Deniz, dizide Sena Koçovalı karakterine hayat veriyor. Peki, Dilan Çiçek Deniz kimdir? Dilan Çiçek Deniz kaç yaşında? İşte Dilan Çiçek Deniz hakkında merak edilenler…

ÇUKUR SENA KİMDİR?

Yamaç’ın büyük aşkı; deli doymuş, dikey kafalı, hayat enerjisi yüksek ve hoş bir genç bayan. Yamaç’la müşterek bir hayatın hayallerini kurarken, Koçovalı ailesi aleyhinde bu hayallerini diğer bir bahara saklamak zorunda kalır.

DİLAN ÇİÇEK DENİZ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Dilan Çiçek Deniz, 28 Şubat 1995 tarihinde Sivas’ta doğdu. Eğitimini Ege Üniversitesi Turizm Rehberliği bölümünde sürdüren Dilan Çiçek Deniz, ana istediği bölümün karşılaştırılmalı edebiyat olduğuna karar vermiş ve her tarafta sınava girip bu bölüme geçiş yapmıştır.

Modellik de yapan Dilan Çiçek Deniz, 2014 yılında düzenlenen Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmıştır. Yarışmada 2. olan Dilan Çiçek Deniz, Türkiye’yi 2015 yılında Miami’de düzenlenen kainat alımlılık yarışmasında temsil etmiştir.

Oyunculuk kariyerine 2015 yılında Star TV’de yayınlanan “Tatlı Minik Yalancılar” dizisinde Ebru karakterini canlandırarak antre yapan Deniz, 13 bölüm baştan başa dizide rol aldı ve dizi 13. bölümde final yaptı.

Dilan Çiçek Deniz, sonrasında 2015 yılında yayınlanan Güneşin Kızları adlı dizide “Elif” karakterini canlandırmış ve Evrim Alasya, Emre Kınay, Hande Erçel, Burcu Özberk, Berk Atan ve Tolga Sarıtaş gibi oyuncularla birlikte rol almıştır. Dizideki performansı büyük beğeni toplayan Dilan Çiçek Deniz, peşinde Bodrum Masalı adlı dizide başrol oynamıştır.

2016 yılında Pantene Altın Kelebek ödülüde “Yıldızı Parlayan” ödülüne değerinde görülen Dilan Çiçek Deniz, SHOW TV’nin gösterişli projesi Çukur dizisinde “Sena Koçovalı” karakterini canlandıracak.

 

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir