banner

Fikret Orman’dan Lens ve Negredo’ya: “Size güveniyoruz”

Fikret Orman'dan Lens ve Negredo'ya: "Size güveniyoruz"

Beşiktaş’ta son olarak Kayseri ile oynanan hazırlık maçında kötü performansları nedeniyle eleştirilen Alvaro Negredo ile Jeremain Lens’e başkan Fikret Orman sahip çıktı. Gazete Habertürk’ten Kartal Yiğit’in haberine tarafından, iki yıldızla bir röportaj yapan Orman, oyunculardan tepkilere kulaklarını tıkamalarını ve kendilerini sadece işlerine vermelerini istedi. Başkan, “Biz sizi yıldız oyuncular olarak bu takıma transfer ettik. Sizin ne değin kaliteli olduğunuzu mükemmel biliyoruz. Zamana ihtiyacınız olduğu da bir hakiki… Paniğe lüzum değil. Hocanız da size çok güveniyor. İlerleyen günlerde takıma koskocoman katkı maddesi sağlayacağınızdan katiyen bir şüphem değil. Siz yalnızca çok çalışın ve bir an önce bedensel açıdan olan eksiğinizi kapatın. Birlikte büyük başarılar kazanacağız” şeklinde konuştu.

‘FORMANIN HAKKINI VERECEĞİZ’
Bu takviye karşısında epeyce hoşnut olan Negredo ve Lens de Başkan tarafından böyle destek görmenin kendileri açısından çok önemli olduğunu vurguladılar. En kısa sürede hazırlanmış ülkü geleceklerini belirten ikili, “Çok çalışıyoruz, bu formanın hakkını vereceğiz. Kayda Değer bir kulüpte olduğumuzun farkındayız. Bizi anlayan ve bizim daha iyi olmamız için de uğraşan fazla kayda değer bir hocamız var. ağır ağır kendimizi bulup taraftarı coşturacağız” karşılığını verdiler.

PEKTEMEK GİDERSE DEMBA BA GELECEK
Atiba, Pepe ve Q7 döndü Kartal’ın Demba Ba, Demba Ba’nın da Kartal aşkı bir türlü bitmiyor… Siyah-Beyazlı formayı baştan giymeyi fazla isteyen Ba’ya yeşil ışık yakan yönetimi, Mustafa Pektemek’in satılması halinde Senegalli forveti kadroya dahil etme kararı aldı. Bu transferin 2 gün içerisinde gerçekleşmesi bekleniyor.

ATIBA, Q7 VE PEPE DÖNDÜ
Beşiktaş, cumartesi günü Karabük ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarına çift idmanla devam etti. Milli takımlarından dönen Atiba, Pepe ve Quaresma sabahki çalışmada yer almazken, akşamki antrenmanda takımla çalıştılar. Siyah-Beyazlılar, yarın akşam gerçekleştireceği idmanla hazırlıklarını sürdürecek.

Alvaro Negredo

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir