banner

Gulet Kiralama

Mavi yolculuk tutkunları için özel olarak üretilmiş ahşap teknelere gulet adı verilir. Siz de mavi yolculuğun büyüsü içerisinde yolculuk yapmak istiyorsanız gulet kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Gulet Kiralama Hizmetleri

Guletler genel olarak 3 boyutta karşımıza çıkar. Bu ayrım standart gulet, lüks gulet ve delüks gulet olarak belirlenir. Standart gulet boyu 20 metre civarındadır. İçerisi son derece mütevazı bir şekilde donatılmıştır. Ancak standart guletler mavi yolculuk sırasındaki tüm ihtiyacınızı sağlayabilecek kapsamdadır.

Lüks guletler, standart guletlere göre daha lüks malzemenin tercih edildiği ahşap teknelerdir. Kabinlerden tuvaletlere kadar her bir ayrıntıda lüks çizgiler karşımıza çıkar. Ayrıca sizin ve misafirleriniz rahat etmesi için klima ve jeneratör gibi donanımlar da lüks guletlerde karşımıza çıkar.

Delüks guletler ise 40 metre boyundaki teknelerdir. Misafirlerin ve sizin yaşam alanınız için olabildiğince geniş bir alan bırakılmıştır. Delüks guletlerde yardımcı personel de bulunur. Bu sayede tüm istekleriniz anında karşılanır. Tüm bu guletlerden istediğiniz büyüklüğe sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Yat Kiralama

Yat kiralama hizmetleri konusunda en uygun fiyatlarla sitemiz size hizmet sağlar. Bu sayede arzu ettiğiniz tüm yat modellerini inceleyerek istediğiniz ürünü inceleyebilirsiniz. Özel yat kiralama seçeneği sayesinde de kişisel zevkinizi ve beğeninizi ön plana çıkarabilecek yatlara kavuşabilirsiniz. Bu sayede sizin için bir tutku haline gelen mavi yolculuklarınızdan büyük keyif alabilirsiniz.

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir