banner

Hande Kazanova’dan günlük burç yorumları (15 Ekim 2017)

Hande Kazanova'dan günlük burç yorumları (15 Ekim 2017)

BAŞIMIZA NELER GELECEK?

BUGÜN gökyüzünde devreye giren Merkür- Uranüs karşıtlığıyla çabuk tepki vermeye açık olacağız. Gün boyunca sıkılganlıklarımız çok yüksek olabilir. Kendimizi ifade ederken özellikle de savunurken cümlelerimizi iyi seçmeye ve hareketlerimizi denetleme etmeye itina göstermeliyiz. Bugün, bir yandan da ilgimiz her zamankinden bambaşka alanlara kayabilir. Değişik konuları ve olayları hayatımıza dahil edebiliriz. 

KOÇ JURNAL BURÇ YORUMU

Bugün, sevdiğiniz insanla konuşmalarınızda zıt ve saldırgan etkiler aşağı olacaksınız. Birbirinizi anlamakta zorlanabilirsiniz. 

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Birlikte çalıştığınız insanlara aleyhinde sabrınız yüksek olmayacak. Kolay sinirlenebilir ve çevrenizdekilerle geçinmekte zorlanabilirsiniz.  

İKİZLER JURNAL BURÇ YORUMU

Toplum içinde gerilimler yaşayabilirsiniz. Sosyal ortamlarınızdaki aşırılık, aşk hayatınızda sabırsız tutumlara yol açabilir. 

YENGEÇ JURNAL BURÇ YORUMU

Aile hayatınızda sinirli ve başınıza buyruk davranabilirsiniz. Bugün, konuşmalarınızda kırıcı olmamaya özen göstermelisiniz. 

ASLAN JURNAL BURÇ YORUMU

İletişiminizde saldırgan tavırlara dikkat edin. Yapacağınız işlerden basit memnun etme olmayacaksınız. Sabırsız tavırlar sergileyeceksiniz. 

BAŞAK JURNAL BURÇ YORUMU

İşlerinizi istediğiniz gibi oturtmakta zorlanabilirsiniz. Sinirli ve aceleci olabilirsiniz. İstekleriniz konusunda ısrarcı olmayın. 

TERAZİ JURNAL BURÇ YORUMU

Bugün, sevdiğiniz insanın dengesiz halleri karşı kolay tepki vermeye müsait olacaksınız. Hafıza anlaşmazlıkları oluşabilir. 

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sağlıkla ya da işle ilgili en ufak bir olumsuzluğu duymaya dayanma edemiyorsunuz. Yapacağınız bir konuşma işinizi etkileyebilir. 

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazı işlerinizde şehvetli kararlar alabilirsiniz. Sosyal çevrenizin üzerinizde yarattığı baskı, en fazla özel yaşantınızı etkileyecek. 

OĞLAK JURNAL BURÇ YORUMU

Basit ikna olmayacak ve işlerinizi sinirli yapınızla idare edeceksiniz. Tek başınıza hareket etmekten ve kararlar almaktan kaçınmalısınız. 

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özel hayatınızda daha halden anlayan davranmanız gerekiyor. Yakın çevrenizde oluşan olaylar, uzun vadeli düşüncelerinizi etkiliyor. 

BALIK JURNAL BURÇ YORUMU

Maddesel konularda sabırsızlık öne çıkabilir. Önemli bir konuşmanın istediğiniz gibi şekillenmemesi sabırsızlığınızı tetikleyebilir.

 

 

HANDE KAZANOVA/ MAGAZİN

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir