banner

Hande Kazanova’dan günlük burç yorumları (26 Ekim 2017)

Hande Kazanova'dan günlük burç yorumları (26 Ekim 2017)

AY BİZE NELER FISILDIYOR?

BUGÜN gökyüzünde oluşacak Güneş-Jüpiter kavuşumuyla sezgilerimiz zinde çalışacak. Derine inmek istediğimiz konularda, iki taraflı paylaşımlarda ya da ortaklı parasal işlerimizde aradığımız şanslar ve fırsatlarla karşılaşabiliriz. Kendimizi her zamankinden daha mutlu ve iyimser hissedebiliriz ama bir takım kararsızlıklarımız adım atmamızı zorlaştırabilir. Bu dönemde karşımıza çıkacak olan fırsatları değerlendirmemiz gerekiyor. Bazı kararsızlıklarımız sonra üzülmemize yol açabilir. 

KOÇ JURNAL BURÇ YORUMU

Haftanın en şanslı günündesiniz. Müşterek finansal işlerinizde fırsatlar ayağınıza gelebilir. Kararsızlıklarınızla bu fırsatları kaçırabilirsiniz, titiz olun! Şansınızı çok iyi kullanmalısınız. 

BOĞA JURNAL BURÇ YORUMU

Özel hayatınızda kendinizi uğurlu göreceksiniz. İlişkinizi bir üstteki seviyeye taşıma, popülerliğinizin artması gibi etkiler devrede olacak. Ortak işlerinizde de şanslı olabilirsiniz. 

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Meslek ve hizmet alanlarınızda sizi mutlu edecek kayda değer bir fırsat karşınıza gelebilir. Yapacağınız işlerde kendinizi uğurlu görebilir, jurnal hayatınızın ritminin arttığını görebilirsiniz. 

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özel hayatınızda bir önerge alabilir veya siz teklifte bulunabilirsiniz. Çocukla ilgili oluşumlar sizi keyiflendirebilir. Şansınızın yüksek olması tehlikeli işlerde yüzünüzü güldürebilir. 

ASLAN JURNAL BURÇ YORUMU

Ailenizde keyfiniz yüksek olabilir. Yakın çevrenizi işin içine alacak konularda çabuk hareket etmeye özen gösterin. Bir emlak alım-satımı ya da evle ilgili bir talih ayağınıza gelebilir. 

BAŞAK JURNAL BURÇ YORUMU

Yakın çevrenizle olan bağlantılarınızda uğurlu olacaksınız. Karşınıza çıkacak fırsatları çok iyi değerlendirin. Somut yönden şüpheli adımlar atmamaya özen göstermelisiniz. 

TERAZİ JURNAL BURÇ YORUMU

Maddi konularda fırsatlar ve şanslar ayağınıza gelebilir. Bu alanlarda rahatlama etkisine sahipsiniz fakat kararsızlığınızı denetim etmeye çalışın. Fazla masraf yapmayın. 

AKREP JURNAL BURÇ YORUMU

Mali konularda güzel bir baht veya fırsat ayağınıza gelebilir. Kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Hâlâ birtakım kararsızlıklarınız var, karşınıza gelecek olan fırsatları değerlendirin. 

YAY JURNAL BURÇ YORUMU

Geri plandan yürütülen işlerinizde öbür şanslarla karşılaşabilirsiniz. Önemli işlerinizde planlar gerçekleştirmek sizi mutlu edebilir. Spiritüel konulara fazlasıyla ilgi duyabilirsiniz. 

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal ortamlarınızda ve dost çevrenizde fazla güzel kısmet ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bugün, iki taraflı parasal konularda da umulmadık şanslar karşınıza gelebilir. 

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyerinizde fazla çekici ve önemli bir teklif alabilirsiniz. İşinizi büyütebilir veya sahip olduklarınız, yapacaklarınız konusunda kendinizi uğurlu ve minnet dolu hissedebilirsiniz. 

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Öbür bir iş fırsatı sizi fazla mutlu edebilir. Öbür kültürlerin ve eğitimlerin sizi etkilediğini görebilirsiniz. Dış ortamlarda seçenekleriniz yüksek olacak, tercihlerinizi iyi yapmalısınız. 

HANDE KAZANOVA/ MAGAZİN

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir