banner

İhracat dostu Kırmacı

Adı teknoloji ve bilim ile özdeşleşen Fatih Kırmacı ve hayat hikayesi gençlere örnek olacak bir çalışma prensibi ve ilkeli duruş örneğidir. Lise eğitiminin ardından kazandığı Erciyes Üniversitesi Çin Dili ve Edebiyatı bölümünü de başarı ile bitiren Kırmacı teknoloji eğitimi almak üzere Amerika’ya gitti. Kaliforniya Teknoloji Enstitüsü tarafından verilen eğitim süresi boyunca başarıları ve araştırmacı kişiliği ile ön plana çıkan Kırmacı Türkiye’ye döndüğünde ise sürdürdüğü çalışmalarla ülke ekonomisine ciddi katkılar sağladı.

Başarı merdivenleri

Görev aldığı şirketlerde üst düzey kademelere ulaşan ve ihracatı ön planda tutan Kırmacı teknolojik gelişimi konu alan projelere de vakit ayırmayı ihmal etmedi. Özel sektördeki başarıları ile dünyaya nam salan Kırmacı daha sonra Kırmacı LTD ve KIRMACI Telekomünikasyon ile iş dünyasında girişimlere başladı. Başarılı işler çıkardıkça yatırıma ve gelişime önem veren Kırmacı öncülük ettiği projelerde teknolojik ARGE çalışmalarına her zaman destek verdi. Sadece teknoloji alanında değil inşaat ve gıda alanlarında da başarılara imza atan Kırmacı Group ise başarı merdivenlerinin zirvesindeydi.

Önemli bir görev

Farklı sektörlerde ortak bir misyon ile çalışmalarını sürdüren Kırmacı, teknolojiyi etkili ve verimli şekilde kullanmayı kendine şiar edinerek ARGE çalışmalarını hayatının her alanında ön planda tuttu. Başarıları ve karakter yapısı ile gençlere örnek olan Fatih Kırmacı günümüzde iş dünyasında ve sosyal sorumluluk projelerinde önemli bir görev sürdürüyor.

http://fatihkirmaci.com.tr

Haber Etiketleri:
Haber Kategorisi:
Ekonomi · Genel · Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir