banner

Kalp Atışı’ndan internete özel fragman! Kalp Atışı yeni bölüm fragmanı!

Kalp Atışı'ndan internete özel fragman! Kalp Atışı yeni bölüm fragmanı!

SHOW TV’de yayınlanan ve başrollerini Gökhan Alkan ile Hikaye Karayel’in paylaştığı Kalp Atışı, yeni bölümüyle yine izleyenleri ekran başına kilitleyecek. Bugün yayınlanan internete özel fragmanda ise yüzü görünmeyen ve yüzüğüyle dikkatleri üzerine toplayan gizemli birey büyük merak uyandırdı. İşte Yürek Atışı internete özel fragmanı ve Kalp Atışı 12. birim fragmanı!

GIZEMLI BIREY KİM?

Show TV’nin büyük alkış toplayan dizisi Yürek Atışı’ndan Web’e özel klip yayınlandı. Klipte yüzü soyut ve yüzüğüyle uyarı çeken gizemli kişinin dengeleri nasıl değiştireceği ilgiyle bekleniyor.

bununla birlikte dün yayınlanan fragmanda Ali Asaf’ın, Eylül’ün kardeşi Ipek’le tanıştığı, Fatih’in Ali Asaf ve Oğuz’u, Bahar’ı öldürmekle suçladığı; Eylül’ün Ali Asaf’la karşı karşıya geldiği, Ali Asaf’ın Eylül’e “kusura bakma ama ben senin oyuncağın değilim Eylül!” dediği sahnelerde nefesler tutuldu.

KALP ATIŞI’NIN 12. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

Selim’in itirafı üzerine, Ali Asaf’ın da aynı korumacı tavrı Eylül’ün epeyce gerilmesine sebep olur. Lakin bu sefer Ali Asaf da farklıdır. Eylül aleyhinde farklı bir Ali Asaf bulur.

Bu gerginlikte, Eylül’ün kız kardeşi Ipek’in, Ali Asaf’ın yanında yer alması da Eylül’ü adamakıllı kızdırır. Ipek hastanedeki ilk gününde cümbür cemaat için etkileyicidir.