banner

Katil abi kalaşnikoflu çatışmada görüldü

Katil abi kalaşnikoflu çatışmada görüldü

Erhan Timuroğlu’nun, kız kardeşi Ceylan Timuroğlu’nu sevgilisi olduğu bahis edilen Bekir Teker’le sinemaya gittiği için öldürdüğü öne sürüldü. Oysa Bekir Teker, sonra yaptığı açıklamada, Ceylan Timuroğlu’nun sevgilisi olmadığını, olay günü de sinemaya gitmediğini açıkladı.

Danıştay saldırısı ve Cumhuriyet gazetesine el bombalı hücum sanığı Erhan Timuroğlu, her tarafta aranırken mayıs ayında M.İ. adlı işadamından 200 bin dolar haraç olmak için silahla ofisine giderek tehdit ettiği, evini ve işyerini kurşunladığı ortaya çıkmıştı.

Polis, Erhan Timuroğlu’nu iki olaydan tekrar ararken, bu defa Kadıköy’de ortaya çıktı. Önceki akşam Kadıköy’de bir galeride Kalaşnikofların da kullanıldığı çatışma çıktı. Olayda yoldan geçen iki birey hafif şekilde yaralandı.

Polis galeriye saldıran grupta Erhan Timuroğlu’nun da olduğunu belirledi. Hücum yapılan galerinin Bekir Teker’e ait olduğu, atak esnasında da Teker’in galeride olduğu belirlendi. Aylardır aranmasına karşın bulunamayan Erhan Timuroğlu’nu tutmak için Asayiş Şube Müdürlüğü’nün yanı sıra Organize Şube Müdürlüğü de devreye girdi.

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir