banner

Mine Ayman’dan 14-20 Ağustos haftası burç yorumları

Mine Ayman'dan 14-20 Ağustos haftası burç yorumları

Salı günü de bu etki devam edecek, bununla beraber Merkür retrosu da Başak burcunda başladığı için, eski sorunlu konularla tekrar karşılaşabilir ve çözmek için uğraşabiliriz. Ay Boğa burcundayken kırmızı ve turuncu renkleri enerjimizi arttırabilir.

Çarşamba ve perşembe günleri Ay İkizler burcunda ilerleyecek ve iletişim dünyamız canlanacak. Ay İkizler burcundayken turuncu enerjimizi arttırabilir. Bu günlerde fazla artı yazışma ve hitabe yapabiliriz ama Merkür retrosu başladığı için iletişimle ilgili her konuya önümüzdeki bir ay her tarafında çok uyarı etmeliyiz. Hatalara ve hatalı anlamalara açık günlerdeyiz, yeni kararlar ve başlangıçlar için 1 ay sonrayı beklememiz yararlı olacaktır.

Cuma ve cumartesi günleri Ay Yengeç burcunda olacak, evimizle ve ailemizde ilgilenebilir, sevdiklerimizin sorunlarını çözmekle uğraşabiliriz. Ay Yengeç burcundayken sarı, beyaz ve gri renkleri enerjimizi dengeleyebilir.

Pazar günü ise Ay Aslan burcunda ilerleyecek ve enerjimiz artacak, kendimizle daha fazla ilgilenebilir ve keyfimize bakıp dinlenmek isteyebiliriz. Ay Aslan burcundayken altın sarısı çekiciliğimizi ve enerjimizi arttırabilir.

ŞANSLI BURÇLAR

İKİZLER, TERAZİ, KOVA, KOÇ, YAY, ASLAN

BURÇ ŞARKILARI

KOÇ: ALEYNA TİLKİ – SEN OLSAN HIÇ OLMAZSA

Haber Etiketleri:
Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir