banner

Neden Gökçeada?

Şehir hayatından bunalan insanların uzun bir yaz tatili ya da kısa süreli tatiller için son derece ideal bir yer olan Gökçeada, güvenli bir tatil merkezi olarak bulunmaktadır.
Gökçeada yaşantısını mimarisine yansıtmış olan otellerde keyifli bir tatil yaşayabilirsiniz.
Gökçeada üzerinde bulunan butik oteller eski Rum yerleşimleri içerisinde almaktadır. Ülkemizin bu konuda en yetkin otelleri olarak bilinmektedir. Gökçeada’da Bu mekânlar içerisinde nefes almak, tarihe tanıklık etmeyle birebirdir.
Tatilinizi ailenizle beraber geçirmek istemeniz durumunda ada üzerinde yer alan ev tipi pansiyonlarda istediğiniz zaman rahat bir tatil yaşayabilirsiniz. Gökçeada’nın hemen her yerinde yer alan pansiyonlar kalabalık kişilerin yaşamasına göre tasarlanmıştır.
Yapılacaklar Listesi
Gökçeada’ya geldiğiniz zaman adanın balığını, otlu yemeklerini tadabilirsiniz. Gökçeada Ege ve Akdeniz mutfağının leziz yemeklerinin buluştuğu bir noktadır. Bir çok mekânda deniz ürünü, ev yemekleri ya da yöresel lezzetler yer almaktadır. Gökçeada’yı ziyaret ettiğiniz zaman mutlaka kabak çiçeği dolmasının tadına bakmanızı öneriyoruz.
Gökçeada Otel Rehberi
Ege’nin en bakir noktalarından bir tanesi olan Gökçeada’da her bütçeye uygun tatil imkânı bulabilirsiniz. Ev tipi pansiyonlardan otellere kadar Gökçeada’da mükemmel bir tatil geçirebilirsiniz.
Sizde aradığınız fiyata en uygun konaklama yerlerini bulmak için hemen sitemizi inceleyebilirsiniz. Gökçeada gezi rehberi’nın en güncel tatil rehberi olan sitemizde Gökçeada ile ilgili Gökçeada kamp yerleri her şeyi bulabilir ve tatilinizin zevkini daha fazla arttırabilirsiniz.

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir