banner

Nouma: ”Nerede Galatasaray’ın imajı?”

Nouma: ''Nerede Galatasaray'ın imajı?''

Beşiktaş’ın eski oyuncularından Pascal Nouma, Türkiye’de tanıdık olmayan sınırlaması ve geçen hafta 11 tanıdık olmayan ile sahaya çıkan Galatasaray hakkında konuşarak, “Yabancı oyuncu istemiyorum değil tabii ki istiyorum lakin 11 kişilik kadronun tamamı tanıdık olmayan olmasın. Nerede Galatasaray’ın imajı” dedi.  

Bir dönem Beşiktaş’ta forma giymiş olan Fransız oyuncu Pascal Nouma, bir alışveriş merkezinde düzenlenen oyun turnuvasına katıldı. Programda açıklamalarda yer alan Nouma, ligin 9. haftasında yarın Türk Telekom Stadyumu’nda oynanacak Galatasaray-Fenerbahçe derbisi hakkında konuşarak, “Şayet 16 şayet 17 sene önce futbolu bıraktım ama maç Galatasaray’ın sahasında Fenerbahçe orada iyi oynuyor. Galatasaray da çok iyi oynuyor. Kendimce 0-0 biter. Kendimce bu sene kazanan Beşiktaş olur. Şampiyonlar Ligi’nde de mükemmel oynuyorlar” ifadelerini kullandı.

“FATİH TERİM KRAL”
Geçen sene ağır eleştiriler bölge Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor’un bu yıl çok iyi işler yaptığını söyleyen Nouma, A Milli Futbol Takımı teknik direktörlüğü görevini istediğini ifade ederek, “Hemen yok fakat inşallah istiyorum. İstiyorum ama yüzde yüz olacak diye bir şey değil. Bu sene bence en iyi yabancı teknik direktör olan Lucescu geldi. Türkiye’deki en hoş tanıdık olmayan teknik direktör kim? Lucescu. Bence Lucescu ve Fatih Terim öğretmen. Fatih Terim kral” diye konuştu.

“NEREDE GALATASARAY’IN İMAJI”
Nouma, Türkiye’de son günlerde fazla konuşulan tanıdık olmayan sınırlaması hakkında konuşarak, şu ifadelere yer verdi:

“Türkiye’de sorun, çok tanıdık olmayan olması. Kadroda 5 yabancı olabilir fakat 11 yabancı fazla artı. Ben yabancıyım lakin Türk’üm. Hemen Galatasaray’da 11 kişilik kadroda 11’i de tanıdık olmayan. Bu şekilde baskı Türkler paf takımda 5 maç protez oturuyorlar sonra ulusal takıma gidiyorlar. Yabancı oyuncu istemiyorum değil natürel ki istiyorum lakin 11 kişilik kadronun tamamı tanıdık olmayan olmasın. Çok tanıdık olmayan oyuncu var. Nerede Galatasaray’ın imajı.”

galatasaray Pascal Nouma

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir