banner

Paul Le Guen: Kembo umarım 1 maç ceza alır

Paul Le Guen: Kembo umarım 1 maç ceza alır

Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen, Süper Lig’de sahalarında 3-1 kazandıkları Osmanlıspor maçıyla ilgili ”Zor olacağını biliyorduk fakat başardık.” dedi.

Le Guen, karşılaşmanın gerisinde düzenlenen basın toplantısında, ligde defalarca aldıkları Galatasaray ve Kayserispor mağlubiyetlerinin gerisinde Osmanlıspor maçının kendileri için manâlı olduğunu belirterek, ”Zor olacağını biliyorduk ama başardık. Oyuncularımı sahada gösterdikleri performanslarından nedeniyle kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

Fransız teknik adam, Kembo’nun kırmızı kartla oyun dışı kaldığı pozisyonla ilgili yöneltilen soru üstüne, ”Kesin düşüncemi belirtmeden önce görüntüyü net bir şekilde izlemem gerekiyor. Kembo’nun bu hareketi kasıtlı olarak yaptığına inanmıyorum. Umarım 1 maç suç oluşturan alır. Çünkü onun özelliklerine ihtiyacım var.” biçiminde konuştu.

OSMANLISPOR CEPHESİ 
Osmanlıspor Teknik Direktörü İrfan Buz ise karşılaşmanın iki takım açısından da önemli olduğunu kaydetti.

Sahada istedikleri oyunu sergileyemediklerini dile getiren Buz, ”Bursaspor’u tebrik ediyorum. Haklı bir galibiyet aldılar.” diye konuştu.

Buz, bundan böyle önlerindeki Kardemir Karabükspor maçını düşüneceklerini de vurgulayarak, ”Hatalarımızı iyi çözümleme edeceğiz. İyi takımımız var ama daha çok çalışmamız gerekiyor.” ifadelerini kullandı.

 

Paul Le Guen irfan buz bursaspor osmanlıspor

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir