banner

Saç Ekimi Ankara

FUE tekniği ile bıçaksız  Ankara terapi saç ekim merkezimizde saç ekimi ameliyatlarını steril ortamlarda gerçekleştiriyoruz. FUE tekniği bıçaksız ameliyat gerektiren bir saç ekimi yöntemidir. Bu yöntemin bıçaksız olması saç ekimi yaptırmak isteyenlerin en çok tercih ettiği bir uygulamadır. Sizde bıçaksız  saç ekimi yöntemi ile tedavi olmak için hemen bizimle iletişime geçiniz!

FUE Tekniği

Saç ekimi yöntemleri arasında en çok tercih edilen FUE tekniği  Ankara saç ekimi merkezimizde uyguladığımız bir yöntemdir. FUE tekniğinin uygulandığı yerde en az doku hasarı yaşanır. FUE tekniğinin kısaca tamını şöyledir: Saçlı olan deriden saç telleri mikro motorlar ile teker teker kökünden kopartılarak saçsız olan deriye milimetrelik hesaplamalar ile ekilir.

Saç ekimi yaptırmak isteyen kişiler için güvenilen adreslerden uzman hekimleri ve uzman kadrosu ile teknolojiyi birleştiren Terapi Hair ile en iyi şekilde hizmet alabilirsiniz. Terapi Hair adresine www.terapihair.com ile ulaşabilir ve gerekli bilgiyi alabilirsiniz. TerapiHair Ankara merkezli bir saç ekim merkezi olup İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Konya, Aksaray, Trabzon ve Rize de bulunmakta olup randevu almak için 0545 355 42 42 numarasını arayabilir veya saçınızın açıklık olan kısımlarını WhatsApp üzerinden yollayabilirsiniz.

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir