banner

SON DAKİKA! FETÖ’den tutuklananlar ve gözaltına alınanlar (7 Mayıs 2017)

SON DAKİKA! FETÖ'den tutuklananlar ve gözaltına alınanlar (7 Mayıs 2017)

15 Temmuz Darbe Girişimi’nin başarısızlıkla sonuçlanmasının ardından Fetullahçı Terör Örgütü ( FETÖ) destekçi ve üyelerinin yakalanması için başlatılan operasyonlar tüm hızıyla devam ediyor. İşte FETÖ ile bağı olduğu ya da örgütün haberleşme programı Bylock kullandığı tespit edilen kişi/kurumlara karşın operasyonlarda 7 Mayıs 2017 Pazar günü raporu.

Haberler hemen olan güncellenmektedir…

GAZİANTEP’TE ARANAN DETÖ’CÜ İMAM KAYSERİ’DE YAKALANDI

Gaziantep’te vaiz olarak devir yaparken kanun hükmündeki kararname zarfında ihraç edilen ve FETÖ’nun Gaziantep’teki ‘Diyanet imamı’ olduğundan dolayı hakkında yakalama kararı olan İsmet Akkaş Kayseri’de saklandığı akrabasının evinde yakalandı.

Kayseri Emniyet Terörle Çaba Şube Müdürlüğü (TEM) polislerinin FETÖ soruşturması zarfında yaptığı peşine düşüp takip sonucunda Gaziantep’te vaaz olarak görevli iken KHK ile ihraç olan ve hakkında yakalama kararı bulunan İsmet Akkaş, Merkez Kocasinan İlçesi’ne emrindeki Erkilet Mahallesinde sakladığı akrabasının evinde yakalanarak gözaltına alındı. Akkaş, Gaziantep Güvenlik Müdürlüğü’ne teslim edilmek üzere götürüldü. (DHA)

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir