banner

‘Sözünde durmaz’

'Sözünde durmaz'

ÜLKEDE YARGI VAR
“Yargılanıyorlar, yargılanırken A’dan Z’ye herşey yalan. Sanki 250 şehidimiz olmamış, yarı 2 bin 193 gazimiz yok. Kurtulamayacaksınız, bu ülkede adaletin olduğuna inanıyoruz bu ülkede hak var. Birilerinin elinde kartonlarla yürüye yürüye yargi araması gibi yok bizim aradığımız adalet. Bizim aradığımız adalet 250 şehidimizin kanıdır, 2 bin 193 gazimizin şu anda zarar görmüş oluşudur. Değişik tarafta MIT’in gönderilen Türkmen kardeşlerimize yardımını basanlar kimdi, FETÖ terör örgütüydü. derhal değer ödüyorlar. Oradan alınan evraklar kimlere gönderildi işte hemen hükümlü edilen şahsa gönderildi. O nereye gönderdi, o da acilen yurtdışına kaçmış olan bir başka gönüldaşına gönderdi. O kaçtı gitti derhal öbür şeyler de dolaşıyor.

İDDİANI KANIT ET
Bugün grup toplantısını açık alanda yapmışlar, kapalı bölge illaki sıcak geliyor. Oradan da bir açıklama kullanıyor. Cumhurbaşkanı’nın yargıya direktifler verdiğiyle alakalı. Ve istifaya çağırıyor. ‘Eğer olmazsa ben istifa ederim’ diyor. Ya senin bu ilk kez değil oysa. Sen bugüne değin kaç kere bu şeyleri söyledin. Onun için de senin bu yalan makinesi olduğunu bu ülkede bilmeyen kalmadı. Şimdi böyle bir şeyi ispata ağırlama ediyor. Sen bir defa kendini bu ülkede ne olduğunu millete kabul ettirmişsin, halk müziği seni mükemmel biliyor, tanıyor. Biliyor ama hiçbir sözünde durmaz. Eğer ispata karşın bir şeyin varsa hukukta kural şudur. Müddei iddiasını ispatla mükelleftir. İddianı ispat et. Dürüst değiller dürüst.

YENİ IFTIRA
Şu Anda yeni bir iftira daha atmışlar. Tayyip Erdoğan’ın 3 milyar dolarlık hazinesi var. Onunla ilgili davayı da Allah’ın izniyle kazanacağız. İşin kötüsü adalet bu işlerde büyük cezalar kesmiyor.

YOLLARI AÇIK OLSUN
Ne yaparlarsa yapsınlar biz yine yargıda bunları mahkum edeceğiz. Tazminat arkadan suç oluşturan ve böyle yürüyeceğiz. Acilen İstanbul’a yürüyorlar, yolları açık olsun. Kamunun hukukunu bozmadan fakat böyle bir şeye gerçekte hakları da değil. Ama arkadaşlarımız hükümetimiz onlara kavrayış göstermek suretiyle onlar bu yürüyüşlerini devam ettiriyorlar.” 

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir