banner

Süper Loto sonuçları 21 Eylül 2017

Süper Loto sonuçları 21 Eylül 2017

Süper Loto sonuçları, Milli Piyango İdaresi tarafından her Perşembe günü yapılan çekilişle açıklanmaktadır. Süper Loto’nun 518’inci hafta çekilişi için biletlerini alanlar, sonuçların açıklanacağı vakti heyecanla beklemeye başladı. Peki, Süper Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? İşte 21 Eylül 2017 Süper Loto sonuçları hakkında merak edilenler…

SÜPER LOTO SONUÇLARI SAAT KAÇTA AÇIKLANACAK? 21 EYLÜL 2017

Ankara Balgat’ta yer alan Milli Piyango Genel Müdürlüğü binasında çekilişi yapılan Süper Loto oyununun 518. hafta çekilişi bu akşam tamamlanacak. Süper Loto çekilişi, her hafta Perşembe akşamları 21:15’te başlamaktadır. Kazanan rakamların açıklanması ve duyurulması ise en geç 21:45’tir.

SÜPER LOTO SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

Süper Loto oyunun çekilişinin tamamlanmasının arkasında sonuçlar resmen Ulusal Piyango İdaresi’nin resmi internet sitesi üzerinden yayınlanmaktadır.

Hem Habertürk Kısmet Oyunları sayfası üzerinden de Süper Loto ve öteki tüm talih oyunlarının sonuçlarına ulaşabilirsiniz. Devlete Ait sonuçların gelmesiyle birlikte Habertürk Şans Oyunları sayfası güncellenmektedir.

BAHT OYUNLARI SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO’NUN GEÇEN HAFTA KAZANDIRAN NUMARALARI

Süper Loto oyununun 517. hafta çekilişinde 6 bilen 1 kişi 24 milyon 644 bin 631 lira 5 kuruşluk büyük ikramiyenin sahibi oldu. Süper Loto’nun geçen hafta yapıan çekilişinde kazandıran numaralar 12, 15, 20, 25, 30 ve 53 olarak belirlendi.

6 bilen kişi sayısı : 1 Birey başına düşen ikramiye tutarı: 24.644.631,05 TL 5 haberdar olan birey sayısı : 106 Kişi başına düşen ikramiye tutarı: 11.469,85 TL 4 haberdar olan birey sayısı : 7.602 Birey başına düşen ikramiye tutarı: 171,30 TL 3 haberdar olan kişi sayısı : 147.035 Kişi başına düşen ikramiye tutarı: 15,35 TL

SÜPER LOTO ÖZELLİKLERİ

Yöneticilik kadar düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının içten varsayım edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen kısmet oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına kadar dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir.

Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri zarfında olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 sene geçtikten sonra vakit aşımına uğrar.

Sistem göre kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, vakit aşımına uğramış, feshedilmiş biletlere ikramiye ödenmez.

Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet emniyet numarası ve arkadaki yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto oyununda büyük ikramiye haberdar olan olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye şampiyon talihlilerin ikramiyeleri,

* (3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,

* (5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,

* (6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz kadar ödenecektir.

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir