banner

Tinder buluşmasını felakete çeviren kadın konuştu: Bazen yanlış kararlar verebiliyorum

Tinder buluşmasını felakete çeviren kadın konuştu: Bazen yanlış kararlar verebiliyorum

İngiltere’nin Bristol kentinde, sosyal tanışma ağı olan Tinder’da tanıştığı Liam Smith ile yemek yemek yedikten daha sonra evine giden kadın, tuvalette sifonun çalışmaması üzerine paniğe kapılarak dışkısını camdan dışarı atmak istemiş, lakin dışkı, bahçeye değil, tuvalet camının dıştan bulunan ve açılmayan iki camın arasına düştü. Camların arasında kalan dışkıyı almaya çalışan kadının buraya sıkışması üstüne olaya itfaiye müdahale etmişti. 

Olayın arkasından yaşadıklarını anlatan kadın, sifon çalışmadığı için panikleyince hatalı bir karar verdiğini söyledi.

“Saniyeler içinde dehşet bir hata yaptığımı anladım… Basıp gidebilirdim fakat bunu ona yapamazdım. Bazen hatalı karar verebiliyorum ama fena bir insan olmadığımı dikkate almak istiyorum. Başlıca fena olan, bu olurdu. Ona ne olduğunu anında anlattım, böyle bir konuda yalan söyleyemezdim. Kibir duyduğum bir koşul değil ama halk gülüyor ve onları mutlu ediyorsam şikâyet etmeyeceğim. Yemin ederim, dizlerimin üzerine çöküp ondan özür diledim. Lakin o kadar iyiydi fakat, bana gülümsemek yerine benimle birlikte güldü. Bu, hayatta bildirmek zorunda kaldığım en zorlama şeylerden biriydi.

Halk Müziği ara sıra aptalca şeyler yaparlar. Ben, beceriksizlikte başarılı biriyim. Bir şey zıt gittiğinde cümbür cemaat panikler ve hatalı kararlar verir; sonradan da bir dışkıyı geri almanızdan sonradan itfaiyeciler kazanç ve sıkıştığınız camı kırarak sizi kurtarır.” dedi. 

tinder Liam Smith randevu

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir