banner

Ücretsiz Antivirüs Kaspersky Free hemen indirin

Ücretsiz Antivirüs Kaspersky Free hemen indirin

Kaspersky Lab, ev kullanıcılarına yönelik amiral gemisi ürünlerinin yeni sürümlerini kullanıma sundu. Güncellenmiş olan Kaspersky Internet Security artık fidye yazılımlarına aleyhinde koruma sağlıyor, Mac bilgisayarları halka açık Wi-Fi ağları kullanılırken koruyor ve Android kullanıcılarına özel olarak sağladığı ilave bir katman güvenlikle, hemen mesajlaşma, sosyal medya, e-posta ve sanki amaçlı uygulamaları da koruyor. 

İnternet kullanıcılarının sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Internet World Stats verilerine tarafından, Haziran 2017 itibarıyla internete bağlanan kullanıcı sayısı dünya çapında 3,8 milyara, Türkiye’de ise 50 milyona ulaştı. Ama Kaspersky Siber Güvenlik Endeksi’ne tarafından, kullanıcıların sadece yarısından azıcık fazlası internete tabi bütün cihazlarını koruyor.

Dünyadaki tüm internet kullanıcılarının dijital tehditlere karşısında korunma hakkına sahip olduğuna inanan Kaspersky Lab, bu doğrultuda bedava bir emniyet çözümü ilerletti. Yeni çözüm, Windows ve Mac bilgisayarlar, zeki telefonlar, Android tabanlı tabletler, Windows Phone ve iOS cihazları için ödüllü koruma sağlayan amiral gemisi ürünlere ilave olarak, özel olarak seçilmiş bir dizi emniyet teknolojisiyle Windows cihazlarını koruyor. Bu Nedenle kullanıcıların cihazlarına, dijital dünyadaki aktivitelerine ve siber farkındalık yeteneklerine yerinde bir Kaspersky Lab çözümü seçebilmesi hedefleniyor.

Günümüz konut kullanıcılarını korumak üzere tasarlanan Kaspersky Internet Security ve Kaspersky Total Security’nin en son sürümleri, kullanıcıların internete bağlı cihazlarını ve dijital yaşamlarını her yönüyle korumalarına tezgâhtar oluyor. Araştırmalara göre, çoğu kullanıcı bilhassa verilerinin başkalarının eline geçmesinden endişeleniyor ve bu verilerin bir kısmı böylece hassas fakat, kullanıcıların %44’ü bunları başka hiç kimsenin görmesini istemiyor.

Kullanıcı verilerini korumak amacıyla geliştirilen yeni App Lock (kullanım kilidi) özelliği, farklı bir şifreyle ek bir koruma katmanı sağlayarak, hemen mesajlaşma, sosyal medya, e-posta ve sözde şekilde kişisel bilgiler içeren uygulamaların başkaları göre açılabilmesini engelliyor. Kaspersky Internet Security ve Kaspersky Total Security’ye entegre olarak gelen Kaspersky Secure Connection hizmeti ise, güvenli olmayan kablosuz ağlar kullanılırken veya alıngan kullanıcı bilgileri taşıyan web sitelerinin ziyareti sırasında tüm data trafiğini şifreliyor.

İnternet kullanıcıları verilerine fazla yük veriyor ve dolayısıyla yarısından çoğu (%56) verilerinin fidyecilerin eline geçmesinden korkuyor. Geçtiğimiz aylarda yaşanan WannaCryve ExPetr salgınlarından sonra bu korkuların daha da artmış olması beklenebilir. Güncellenen Kaspersky Internet Security ve Kaspersky Total Security ürünleri, kullanıcıların huzurunu sağlamaya desteklemek nedeniyle en kompleks fidye yazılımlarıyla bile mücadele edebilen fidye yazılımı karşıtı özelliklerle donatılmış durumda.

Günümüzde ortalama bir ailenin fertleri, açıkgöz geçirdikleri zamanın büyük bir kısmını çevrimiçi olarak geçiriyor ve internette geçirilen süre arttıkça, zararlı bir yazılıma veya web sitesine eşit gelme ihtimali de artıyor. Kaspersky Lab her sene yaptığı araştırmasında, internet kullanıcılarının %63’ünün oltalama e-postaları ve web siteleri konusunda endişeli olduğunu ortaya çıkardı.

Bu endişeyi tamir etmek amacıyla oltalama karşıtı teknolojiler içeren Kaspersky Internet Security ve Kaspersky Total Security, kullanıcıları dolandırıcılık amaçlı e-postalara ya da web sitelerine karşısında koruyor. Hem, güncellenmiş olan URL Advisorözelliği, kullanıcılara arama motoru sonuçlarındaki bir bağlantının güvenli bir siteye mi, yoksa kararsız ya da tehlikeli bir oltalama sitesine mi yönlendireceğini, her bir bağlantının yanında özel bir belirteçle gösteriyor.

Ürün yelpazesine yeni eklenen Kaspersky Free, şirketin, kendisini şimdiye kadar çoğu bağımsız testte kanıtlamış, gelişmiş teknolojilerini temel alıyor. Güvenilir ve kullanıcı dostu olan yeni çözüm, kullanıcıları en yaygın siber tehditlerden gözetmek üzere temel özellikler barındırıyor.

Kaspersky Lab Türkiye Genel Müdürü Ivan Romashko, “Bu yıl Kaspersky Lab olarak BT güvenliği pazarında çok başarılı olarak geçirdiğimiz 20 yılımızı kutluyoruz. Tüm bu süre baştan başa misyonumuz, siber suça aleyhinde olası olduğunca fazla sayıda insana güvenilir koruma temin etmek oldu. Dolayısıyla kullanıcıların bundan böyle daha da genişletilmiş olan tüketici ürünleri yelpazemizden faydalanabilecek olmasından ötürü mutluyuz. Windows için sunduğumuz yeni ve ücretsiz emniyet çözümü Kaspersky Free’yi, ücretsiz ve daha pozitif özellik için satın alma seçeneği sunan kapsamlı ürün yelpazemizin gözdesi olarak görüyoruz. Kaspersky Free’de kullanılan motor, öteki bütün kişisel ürünlerimizde kullanılanla benzer. Çözümümüz, bütün işlevli ürünlerimizi satın alma durumu olmayan kullanıcılar için en yaygın tehditlere aleyhinde temel ve yüksek nitelikli koruma sağlıyor” dedi.

Kaspersky Free, değişken ve zararlı dosya ve yazılımları tespit ederek otomatik olarak engelliyor. Potansiyel olarak zararlı olabilecek web siteleri ile oltalama sayfaları konusunda da uyarı veren çözüm, bu nedenle kullanıcıların parasını ya da kimlik bilgilerini çalma girişimlerini durduruyor. Kaspersky Free’nin data tabanları hakiki zamanlı ve otomatik olarak güncellenerek, bilgisayarlarını yavaşlatmadan kullanıcıların en güncel tehditlere aleyhinde korunmasını sağlıyor.

Öbür platformlardaki bütün cihazlarını Safe Money, Privacy Protection, Anti-Theft ve sanki entegre hizmet ve teknolojilerle korumakla ilgilenen kullanıcılar, çoklu özelliğe sahip ve çoklu platform desteği olan Kaspersky Internet Security ve Kaspersky Total Security çözümleriyle ilgili ayrıntılı bilgi aşağıdaki adresten indirilebilir.

ÜCRETSİZ KASPERSKY FREE SÜRÜMÜNÜ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Kaspersky Kaspersky Lab antivirus bedava antivirüs

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir