banner

WordPress Site Hızlandırma

Hemen hemen her site sahibi, Google, SEO, WordPress, site gelişim ve webmaster makalelerine ilgi duymaktadır. Bu tarzda içerik üreten bloglar gün geçtikçe artmaktadır, ancak hepsi çok kaliteli içerik üretemiyorlar.Ancak hkirsan.com bu tarz bloglardan ayrılıyor.

Her webmasterın ilgisini çekecek konularda %100 özgün içerik üreten bir blog olan hkirsan.com – Güncel İnternet ve Webmaster Blogu, çeşitli kategorilerde okuyucuya faydalı makaleler paylaşıyor. SEO Uyumlu Makale Nasıl Yazılır? Başlıklı makalesi SEO hakkındaki en detaylı kısım yani içeriğe değinen en iyi makalelerinden.

Aynı zamanda en çok kullanılan CMS (İçerik yönetim sistemi) WordPress hakkında da faydalı makaleler paylaşılıyor. Onada örnek vermek gerekirse WordPress Site Hızlandırma , Ücretsiz WordPress Temaları gibi makaleleri örnek verebiliriz.

Eğer sizin de bir internet siteniz varsa ve geliştirmek istiyorsanız, güncel içerik girişi yapan bir blog olan Hayri Kırşan – Güncel İnternet ve Webmaster Blogu blogunu takip edebilirsiniz.

Haber Kategorisi:
Eğitim

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir