banner

Yücel İldiz, Eskişehirspor’da

Yücel İldiz, Eskişehirspor'da

Vali Hanefi Demirkol Tesisleri’nde düzenlenen imza törenine Eskişehirspor Başkanı Sinan Özeçoğlu ve taraftarlar katıldı.

Bir takvim anlaşma öncesi konuşan Başkan Özeçoğlu, “Yücel hocamızla zaten cumartesi günü görüşmüştük. Görüştüğümüzde kendisi bize söz vermişti. ‘Başkan siz Antep’e gidin, dönüşte konuşuruz’ demişti. O anlamda Yücel hocamız bugünden itibaren Eskişehirsporumuzun teknik direktörüdür. Bundan nedeniyle da kendisine teşekkür ediyorum. 3 puanın silinmesi, bundan başka yine puan silinmesi anlamında Eskişehirspor bugünlerde fazla zorlu süreçlerden geçiyor. Hocamızla el birliği ile inşallah bu takımı sportif anlamda da düzlüğe çıkaracağız. O anlamda baştan hocama teşekkür ediyorum” dedi.
“mağdur durumda elimden geldiğince yardımcı olmak için geldim”

Başkan Özeçoğlu’nun ardından konuşan Yücel İldiz ise, basın mensuplarının sorularına da yanıt verdi. Eskişehirspor’un yaşadığı zorlama duruma karşın elinden geldiğince tezgâhtar olmaya geldiğini açıklayan İldiz, “En son bir kaç ay önce galiba benzeri final maçı öncesi veya ardından sizlerle birlikte olmuştuk. Ast gönül isterdi ancak, Eskişehirspor da ligde olsun. Lakin bugün burada ve aslında gördüğüm kadarıyla kulüp çok mağdur durumda. İstanbul’da paha biçilmez bir dostumla sohbet ederken, değerli başkanla tanıştık. Sinan Bey fiilen çok değerli bir insan. Ben fazla açık ve net söyleyeyim, nereye dek gideceğiz, defalarca beraber göreceğiz. Futbol camiasının fiilen böyle kıymetli insanlara, iş adamlarına ihtiyacı var. Bu anlamda Sinan Bey’in şahsında ve Eskişehirspor camiasının büyüklüğü çok net bir şekilde bildiğim için bu mağdur durumda elimden geldiğince yardımcı olmak için geldim” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardındaki Yücel İldiz, kendisini Eskişehirspor Teknik Direktörü yapan sözleşmeye 1 takvim imzasını attı.

eskişehirspor yücel ildiz

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir