banner

Yusuf Şimşek oyuncularına ateş püskürdü!

Yusuf Şimşek oyuncularına ateş püskürdü!

TFF 1. Lig’in 4’üncü hafta randevusunda evinde Elazığspor’a 3-2 yenilen Denizlispor’un galibiyet hasreti sürerken teknik direktör Yusuf Şimşek, maçtan daha sonra futbolcularına ateş püskürdü.

Maçtan sonradan açıklamalarda bulunan teknik direktör Yusuf Yıldırım, “Hiç beklemediğim bir bozgun aldık. Yok yenilgi, beraberlik bile aklımın ucundan geçmiyordu” diyen Yusuf Yıldırım, herkesin giydiği formanın hakkını vermesi gerektiğini belirterek, “tekrar tekrar söylüyorum. Denizlispor büyük bir camiadır. Değeri, kaybedildiği zaman anlaşılması mümkün. Umarım futbolcu kardeşlerim bunun anlamını kavrar. Taraftarlardan özür diliyorum” diye konuştu.

Kappel, Cenk ve Ziya’nın sakatlıkları yüzünden karşılaşmada oynayamadığını beliten Yusuf Şimşek, futbolcularından fedakarlık beklediğini vurgularken, “En ufak bir darbeden daha sonra, (Ayağım ağrıyor çıkarın. Dizim ağrıyor çıkarın) gibi yakınmalarla karşılaşıyoruz. Artık bunlara müsade vermeyeceğim” ifadesini kullandı.

Her şeye karşın ilk yarıda iyi mücadele ettiklerini sözlerine ekleyen Yusuf Şimşek, 2’nci yarıda yedikleri gollere rağmen direnç göstermeye çalıştıklarını dile getirdi.

Haber Kategorisi:
Gündem

Bu Habere Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir